wood_tech_logo_2edycja_biale

Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli

4-6 marca 2025

KONFERENCJE

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ

wood-y_correct

Międzynarodowa współpraca i analiza rynku drzewnego podczas Wood Tech Warsaw Expo

Rolą spotkań biznesowych jest nie tylko zacieśnianie relacji pomiędzy podmiotami, ale również odpowiedź na najważniejsze wyzwania sektora. Wood Tech Warsaw Expo to międzynarodowe targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Jednym z tematów poruszanych podczas eventowej konferencji będzie stan i perspektywy dla rynku drzewnego w Europie.

Wood Tech Warsaw Expo (7-9 marcia 2023, Ptak Warsaw Expo) to innowacyjne wydarzenie targowe, łączące edukację z networkingiem. Jednym z jego centralnych punktów będzie konferencja organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego w dniach 7-8 kwietnia. Jej tytuł to „Monitoring branżowy. Analiza rynku drzewnego. Stan i perspektywy”.

Konferencja „Monitoring branżowy. Analiza rynku drzewnego. Stan i perspektywy”

Wood Tech Warsaw Expo to dynamicznie rozwijające się międzynarodowe targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli. To miejsce spotkań importerów, handlowców, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników końcowych z sektora obróbki drewna, producentów wszelkich wyrobów drzewnych, z naciskiem na producentów domów, konstrukcji, producentów tarcicy, czyli wszystkich tych, którzy chcą postawić kolejny krok w rozwoju branży. Regularnie prezentowane podczas eventu są nowe produkty i rozwiązania, które rewolucjonizują tę odnogę przemysłu w skali światowej.

Kolejna, druga już edycja, która odbędzie się w dniach 7-9 marcia 2023 w Ptak Warsaw Expo, dopasowana będzie w jeszcze większym stopniu do europejskich realiów. Podczas targowej konferencji organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego pod tytułem „Monitoring branżowy. Analiza rynku drzewnego. Stan i perspektywy” będzie można usłyszeć największych krajowych i europejskich ekspertów mówiących o najaktualniejszych zagadnieniach dla tego sektora przemysłu.

Wśród tych najgłośniejszych są między innymi zmiany w systemie sprzedaży drewna w Lasach Państwowych, zmienienie statusu krajowych zasobów drewna na zasoby strategiczne czy wprowadzenie ograniczeń w przyznawaniu certyfikatów CO2 za spalanie pełnowartościowego drewna. Nie zabraknie ważnych głosów w kluczowych konferencyjnych tematach.

Wood Tech Warsaw Expo targami pod znakiem jakości

Znakiem jakości Wood Tech Warsaw Expo są nie tylko branżowe konferencje odpowiadające na najpilniejsze potrzeby sektora, ale również jego partnerzy. Tymi podczas eventu są Festool, Sturmer, Teknika, Unfotec CNC, BizeA, Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego. Zachęcamy do udziału i rejestracji. Więcej informacji można znaleźć na stronie: woodwarsawexpo.com. Zapraszamy!