Wood Tech Warsaw Expo 2021

W dniach 12-14 maja 2021 w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce wyjątkowe targi przemysłu drzewnego. Wood Tech Warsaw Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów związanych z obróbką drewna i produkcji mebli. 

Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli mają swoje źródło w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem, od 6 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo obróbka drewna była jedną ze stref targów przemysłowych, ale ze względu na dynamiczny rozwój wydarzenia oraz sugestie wystawców – postanowiliśmy zorganizować oddzielne targi, dedykowane wyłącznie branży drzewnej i meblarskiej.

Wood Tech Warsaw Expo to miejsce wymiany bezpośredniej wiedzy oraz doświadczeń, jak również platforma do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Targi będą świetną okazją do dialogu pomiędzy dostawcami techniki i technologii obróbki drewna oraz przedstawicielami firm stolarskich i firm produkujących meble. W dniach 12-14 maja w Ptak Warsaw Expo spotkają się producenci, importerzy, handlowcy, dystrybutorzy, przetwórcy oraz końcowi użytkownicy produktów przemysłu drzewnego. 

Dlaczego warto?

• Największa baza producentów w Polsce 

• Umocnienie wizerunku firmy

• Nowe kontakty biznesowe

 • Międzynarodowy charakter imprezy 

• Liczne konferencje, prelekcje i szkolenia

• Szeroka kampania promocyjna

Doskonała lokalizacja Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo umożliwi bezproblemowe sprowadzenie każdego rodzaju sprzętu oraz nawet najcięższych maszyn na teren obiektu, a także zapewni łatwe dotarcie na wydarzenie kontrahentów z każdego zakątka Polski i całej Europy. Podczas 3 dni targów w Ptak Warsaw Expo eksponowane będą najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym. Ogromna powierzchnia wystawiennicza przeznaczona na organizację wydarzenia pozwoli na zaprezentowanie szerokiej gamy sprzętu, maszyn oraz narzędzi służących do obróbki drewna i produkcji mebli. Uczestnicy będą mogli obserwować dynamiczną prezentację maszyn leśnych i urządzeń dla leśnictwa na terenie wewnętrznym i zewnętrznym w specjalnej Strefie Leśnej czy też zapoznać się z kompleksową ofertą związaną z budynkami i konstrukcjami z drewna oraz materiałami na budynki i konstrukcje drewniane, w dedykowanej strefie – Budownictwo Drewniane.

Targom branży drzewnej w Ptak Warsaw Expo towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących, w tym: liczne szkolenia, konferencje i warsztaty zawodowe oraz konkursy dla profesjonalistów. W ramach dodatkowych wydarzeń odbędzie się, między innymi Forum Branży Drzewnej, w trakcie którego omawiane będą takie tematy, jak: „produkcja mebli od projektu po montaż”, „budowanie z drewna celem ochrony środowiska” czy „automatyzacja w przemyśle drzewnym i meblarskim”.

Targi to świetna okazja do poznania trendów i nowości rynkowych, pozyskania cennego know-how, a także rozszerzenia swojej sieci kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych. W 2019 roku 8 na 10 odwiedzających zawarło nowe relacje biznesowe bezpośrednio na targach organizowanych w Ptak Warsaw Expo. Z kolei, 73% zwiedzających targi deklaruje, że dzięki udziałowi w targach podejmują ważne decyzje biznesowe. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli – Wood Tech Warsaw Expo oraz wydarzeń towarzyszących!