Wypromuj się na Wood Tech Warsaw Expo 2021!

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna i Produkcji Mebli to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią WOOD TECH 2021!

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Międzynarodowych Targach Obróbki Drewna i Produkcji Mebli dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Targach Wood Tech Warsaw Expo i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Wood Tech Warsaw Expo.
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie innowacyjne produkty i usługi? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na targi i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Wood Tech Warsaw Expo.
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Wood Tech Warsaw Expo z naszym zespołem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na targi, a my zamieścimy to w naszych kanałach Social Media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: k.matera@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach, poniżej znajduje się lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz banery

160×600


250×250


970×250


1000×1000


1200×200