PNZ – Z MIŁOŚCI DO NATURY

Od 50 lat tworzymy produkty, które nie tylko chronią i pielęgnują drewno, ale także zachowują ich naturalne piękno i właściwości na lata.

Powstają w przepięknym parku przyrody Altmühltal w sercu Bawarii, miejscu, które jest dla nas odzwierciedleniem filozofii opartej na dążeniu do neutralności dla środowiska. Procesy naszej działalności są zaplanowane tak, aby redukować emisję CO2 na każdym etapie życia produktu od pozyskania surowców przez produkcję, logistykę, aż po aplikacje naszych ekologicznych farb. Produkcja oparta jest na naturalnych surowcach, które pozyskujemy z regionalnych źródeł, skracając w ten sposób proces logistyczny. Jesteśmy odpowiedzialnym członkiem społeczeństwa, dlatego zapewniamy, że pracownicy, dostawcy i klienci są traktowani i opłacani sprawiedliwie.

Poprzez nasz biznes chcemy przyczynić się do stworzenia pozytywnej dynamiki w długofalowym rozwoju gospodarczym, w którym zastosowanie mają podstawowe zasady: integracja społeczna, przejrzystość i zrównoważony rozwój środowiska.

Regularnie poddajemy się zewnętrznej ocenie i certyfikacji naszej firmy oraz produktów. W ten sposób pokazujemy, że dążymy do osiągnięcia naszego głównego celu: Pozostawić tylko pozytywne ślady. Potwierdzeniem najwyższych środowiskowych i społecznych standardów naszej działalności jest m.in. certyfikat B Corporation.

Kontakt: + 48 888 488 347