Warsaw Wood Tech Expo zakończył pierwszy dzień targów pełen wrażeń i innowacji w branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. 

Wydarzenie zgromadziło liderów rynku, eksperckie seminaria i prezentacje najnowszych trendów. Prezes Krajowej Izby Targowej, Pan Dariusz Drąg, wyróżnił najbardziej innowacyjne firmy, wręczając medale targowe w trzech kategoriach.

W kategorii „Premiera Targowa” nagrodę otrzymała firma ITA, która zaprezentowała swoje innowacyjne rozwiązania podczas targów. W kategorii „Innowacyjność”nagrodzono firmy: Infotec CNC, Homag Polska, BizeA, Teknika oraz Seron, które przedstawiły nowatorskie podejście, wnosząc istotny wkład w rozwój branży. W kategorii „Produkt Targowy” doceniono, firmy: Strumer Maszyny oraz Nestro PPHU.

Wywiadów video udzieliły wszytkie nagrodzone firmy, opowiadając szczegółowiej o swoich produktach i innowacjach.Przedstawiciele firm wyrazili również swoją opinię na temat wydarzenia Wood Tech Expo, opowiadając o swoim pozytywnym odbiorze targów po pierwszym dniu.

Targi są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych relacji biznesowych i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Nagrody targowe podkreślają rolę innowacyjności i zaangażowania firm w tworzeniu postępu w tym sektorze. Z niecierpliwością czekamy na kolejny dzień targowy, który obiecuje jeszcze więcej inspiracji i nowoczesnych rozwiązań. Nasi dziennikarze będą tu również jutro w studiu prasowym Ptak Warsaw EXPO w hali B. Serdecznie zapraszamy. Start 11.30. Medale targowe rozdane zostaną o 13.30 kolejnym inspirującym firmom.

Do zobaczenia!

REKOMENDACJE WYSTAWCÓW